O nas

Kim jesteśmy?

about-1
Przychodnia Lekarska przy ul. Elekcyjnej 54 została oddana do użytku w 1969 roku i od początku funkcjonowania jako przychodnia rejonowa świadcząca usługi medyczne dla mieszkańców Woli. Była darem budowlanym dla dzielnicy. Pacjenci mogli uzyskać porady w zakresie interny, pediatrii, stomatologii oraz wykonać badania diagnostyczne w nowoczesnym laboratorium.

Ostatnie lata dla Przychodni to okres intensywnego przystosowania do zmieniającej się sytuacji i wzrastających wymagań w zakresie funkcjonowania tego typu placówek. Przychodnia świadczy usługi w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych i dzieci,ambulatoryjnej opieki specjalistycznej: stomatologii dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia jak i tych, którzy zainteresowani są usługami odpłatnymi. W przychodni wykonywane są  również badania laboratoryjne.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla doroslych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na I piętrze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie:  tel. nr 22 150 10 10  oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Podstawowa opieka zdrowotna dla dzieci

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci chorych (POZ) mieści się na parterze przychodni. Termin wizyty należy ustalić w Biurze Obsługi Pacjenta tel. 22 150 10 10

 

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci zdrowych (POZ) mieści się na parterze przychodni.

Termin wizyty należy ustalić w Biurze Obsługi Pacjenta tel.22 150 10 10

 
Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej działa poradnia:

[/mp_text]
Leczenie stomatologiczne

Zapisy do poradni dla Pacjentów ubezpieczonych prowadzi Biuro Obsługi Pacjenta
22 299 10 54 wew 5

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej  przy ul. Elekcyjnej 54 zapraszają kierownik przychodni dr Barbara Miękus-Siennicka  oraz pielęgniarka koordynująca  mgr Dorota Ruba.